Hakkımızda
2020 yılında yayın hayatına başlayan GTAturko.com; popüler oyun kategorisinde güncel haberler ve bilgilendirici içerikler sunmak ve internet ziyaretçilerinin oyun için habere, gelişmelere ve modlara ulaşmasını kolaylaştırmak için kurulmuş oldukça geniş kapsamlı bir oyun portalıdır. Dijital çağın her geçen gün gelişmesi ile oyunlar yediden yetmişe herkesin hayatında önemli bir yer tutmaya başladı. Özellikle köklü bir geçmişe sahip olan ve popülarite standartlarını yüksek oranda aşmış GTA oyunu gösterdiği gelişim ve yakaladığı yüksek oyuncu kitlesi ile emsallerinden bir adım önde yer almaktadır. Bu durumda kullanıcılar açısından doğru ve kolay ulaşılabilir kaliteli bir kaynak ihtiyacını doğurmuştur. Tamda bu noktada GTA odaklı oluşturulmuş olan platformumuz yayınlanan modlara, yamalara veya programlara tarafsız ve özenli bir şekilde yaklaşarak ziyaretçilerin birçok ihtiyacına cevap vermektedir. Gelişmeleri ve diğer içerikleri ziyaretçilere ulaştıran bir GTA Mod sitesi olarak, hiç bir paylaşımın anlamını ve işlevini değiştirmemeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Ziyaretçilerimize sunduğumuz içeriklerin ve modların tamamen faydalı nitelik taşıması bizler için büyük öneme sahiptir. Alanında uzman kadromuz ile 5 seriden oluşan popüler GTA oyununu herhangi bir detay atlamadan şeffaf bir şekilde ziyaretçilerimiz ile buluşturmak birincil hedefimizdir. GTATurko.com kaliteden ödün vermeyen yapısı ile yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Güncel modlar, paylaşımlar ve programlar alanında yararlanılabilecek en güvenilir GTA kaynağı olmak. Yaptığımız paylaşımlar ile doğru ve çözüm odaklı platform duygusunu tüm ziyaretçilere benimsetmek. Görevimizi titizlik ile yerine getirmiş olmanın verdiği gururu ve mutluluğu tüm ekibimiz ile paylaşmak ortak vizyonumuzdur. Türkiye’nin ve tüm dünyanın yenilikçi GTA platformu haline gelmek. Web sitemiz de %100 oranında doğru ve faydalı paylaşımlarda bulunmak. GTA oyununda edindiğimiz yüksek tecrübe ve bilgi birikimimiz ile sektörün lideri haline gelmek.

Misyonumuz

Yayın ve meslek ilkelerimizden asla ayrılmadan paylaşım yaparken, bunu en hızlı şekilde ziyaretçilerimize sunmak en temel misyonlarımızdandır. Bir içerik de iki tarafın olduğu durumlarda GTATurko.com her zaman şeffaf bir biçimde olayı ve diğer gelişmeleri, ziyaretçilerine aktarmayı amaçlar. Platform olarak sadece ilgiyi üzerine toplamak amacıyla yalan, yararsız ya da şaşırtıcı paylaşımlara yer vermeden açık ve net bilgi barındıran GTA içeriklerini ziyaretçiler ile buluşturmak bizim için ilkeli yayıncılığın en net kurallarındandır. GTA oyununa dair gündemi yakından takip etmek ve insanların oyun hakkındaki ihtiyaçlarının farkında olmak, bilgi paylaşım sitesi olmanın bir sosyal sorumluluk olduğu düşüncesini benimsemek demektir.

Değerlerimiz
1) Ziyaretçilerin çıkarlarını kendi çıkarlarımız ve web site çıkarlarımızın önünde tutmak.
2) Kendimizi maddi açıdan başkalarına bağımlı hale getirecek ilişkiler ve tutumlar içine girmemek.
3) Objektif olmak.
4) Çözüm odaklı olmak.
5) Şeffaf olmak.
6) Açık ve dürüst bir anlayışa sahip olmak.
7) Sergilediğimiz davranışlarla çevremize örnek olmak.

 489 Görüntülenme,  3 

Menü